Jdi na obsah Jdi na menu
 


Článek pro smutné dušičky

27. 3. 2008

Zvláštní... někdo na rozhodování potřebuje třeba jen chviličku. malouu chviličku a rozhodne se správně.

Někdo se rozhoduje několik hodin-dnů a stejně se nerozhodne vůbec nebo špatně. At tak nebo tak přišla sem na jednu věc. Vždycky když se nad něčím zamyslíte-třeba nad uplně běžnou otázkou dnešního světa "proč" dojdete k závěru že jste nic nevykoumali... nebo že jste to zapoměli.... vždycky když si myslíte že jste vyhráli a nejvíc se s toho radujete -uvědomíte si že jste spadli do propasti ještě hlubší než byla ta předchozí protože to byla jen hloupá a naděje a naivní sen... (nechci tím říct že by sny nebo naděje byly hloupé)

Když se houpete na krásném obláčku sněni a idilky - stačí jedna věc, jedno pomyšlení a vy ste zase zpátky... zpátky v kruté realitě... Obrazek

Ale jedno vím jistě. Že právě sny a naděje nás udržují při životě když to chceme vzdát a proto by se na ně nemělo zapomínat.

Jsou to právě sny a naděje na které se obrátíme když se nám všechno bortí...

Možná jsou hloupé... ale je v nich síla a štěstí :-*

Každý máme jisto-jistě pár věcí které nás rozveselí když je nám nejhůř. Třeba jen krásné veselé obrázky nebo pár fotek... nádhorné vzpomínky :)

A kdyby to přece jenom nezabralo tak se asi tak na deset jestli jste hodně smutní tak na dvacet minut zavřete v koupelně nebo na záchodě-samozřejmě bez světla a buďte tam a přemyšlejte...

Možná je to hloupí nápad ale fakt to zuabíra je to moje vlastní zkušenost když mi jednou mamka zhasnula v koupelně :D nic sem neřikala bo se mi nechtělo ale behem těch pár minut sem si uvědomila co všechno mám a jak bych byla nerada kdybych to stratila...uvědomila sem si jaké to je kdyžn ste někde zavření ve tmě... a jak sem toužila po světle. Jak sem byla ráda že se v koupelně rožlo.... zkuste to ;) třeba se vám to vyplatí ;)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ehm, MALÁ PŘIPOMÍNKA

(tse-tse.blog.cz, 10. 4. 2008 17:33)

Tak jo, tenhle článek jsem nečetla, protože na to zaprvý nemám náladu a zadruhý sem píšu JEN kvůli jedný věci. A ta věc je to "tvoje" záhlaví. No to je ale náhoda, že tam máš ten můj obrázek, viď?:P Klidně si ho tam nech, žádný scény fakt nehodlám dělat, jen ti chci říct, že jsi mi to aspoň mohla slušně napsat. No nic, takhle ztrapňuješ leda tak sebe, když si neumíš vytvořit vlastní záhlaví. Čau. Jo a mimochodem, přemýšlej trochu osobě. A nejen o tomhle, myslím, tu věc o tvým úvodu. Je hezký, když o sebe někdo pečuje, že chodí čistý, upravený a hezky oblečený, každá holka pokud jí není deset (zřejmě tobě, ale nechci tě radši odhadovat) se maluje, protože je za 1. hezčí a za 2. to si můžeš domyslet sama. Jen proto že ty tyto věci neděláš, je vidět že tě ostatní straní a ty jen bulíš (aspoň to tak vyznělo podle tvýho článku). Všichni upravení lidi nejsou povrchní. Jen ty si to myslíš. A zřejmě si myslíš že jsi tedy "Duševně krásná" nebo co to tam meleš, ale že někomu ukradneš obrázek a dáš si ho na svojí ubohou stránku, to je teda krása, viď?:D Sry, jestli ti teprve bude deset, nebo tak přibližně, nebudu se divit, ale až ti jednou bude patnáct, jako například mě, pochopíš to.

K mému článku

(Dreamy (www.dreamy-soul.blog.cz), 4. 4. 2008 22:08)

Ptala ses, na jaké jsem škole - jsem na gymplu už šest let a maturita mě čeká za dva roky. Dělala jsem příjimačky v páté třídě ZŠ. A hle, uspěla jsem :)
Na psychologii se asi nepotkáme, neboť to bych musela být převážně humanitně zaměřená - dějepis a občanka, což nejsem. U mě převažuje ta matika :D

A uvidíš, možná se Tvé vysněné povolání bude měnit. :)

jj ta modelkaaa

(lucita :) www.modnisvet.blog.cz, 3. 4. 2008 21:10)

o tý sem četla docela dost no a je to hsutgý...bylo jí 25 let a hned 3 měsíce po ní umřela její seegra, taky modelka... a proč asi? chudáci rodiče

je to težký

(lucita :) www.modnisvet.blog.cz, 3. 4. 2008 21:09)

joo občas je to fakt hodně těžký přiznat si, co se vlastne cítí a co je jen vsugerovanej pocit

tak jim to někdy natři :D

(lucita :) www.modnisvet.blog.cz, 3. 4. 2008 21:08)

a chudanko :D tak jim to jednou natři a kup si jich nanejmin pet:D:D tech koblih myslim:D

cnv.blog.cz

(anelis, 30. 3. 2008 18:25)

dej mi prosím hlas do SONB na www.moj-nanic-zivot.blog.cz děkuju moc máš dobrý blog a pěkné články

Naděje umírá poslední

(Dreamy (www.dreamy-soul.blog.cz), 30. 3. 2008 13:30)

Krásný článek. Kdybychom žili bez snů a ideálnů, ztratili bychom smysl života. Tak buďme i za ty nesplitelné sny rádi. :)

www.kuknise.blog.cz

(Gabča, 28. 3. 2008 13:37)

rozvrh